INNER CIRCLE TIPS Records : Year 2021

Date Match Picks Score Result
31 - 10 / 13:00:00 PM Stroemsgodset vs Molde Stroemsgodset (+1/2) 6-0
30 - 10 / 21:30:00 PM San Antonio FC vs Colorado Springs Switchbacks FC San Antonio FC (-1/4) 3-0
29 - 10 / 15:15:00 PM Arouca vs Tondela Arouca (-1/2) 2-0
28 - 10 / 12:30:00 PM Al-Jazira vs Baniyas Al-Jazira (-3/4) 2-0
27 - 10 / 12:00:00 PM FK Haugesund vs Rosenborg Rosenborg (+1/4) 0-0
26 - 10 / 11:30:00 AM El Gounah vs Ceramica Cleopatra El Gounah (+1/4) 1-1
25 - 10 / 14:00:00 PM Blackburn Rovers U23 vs Liverpool U23 Blackburn Rovers U23 (+1/4) 2-2
24 - 10 / 19:30:00 PM Miami FC vs New York Red Bulls II Miami FC (-1) 2-0
23 - 10 / 08:30:00 AM Polissya Zhytomyr vs Kryvbas Kryvbas (-1/4) 1-2
22 - 10 / 06:00:00 AM Urawa Red Diamonds vs Kashiwa Reysol Urawa Red Diamonds (-1/2) 5-1
21 - 10 / 15:00:00 PM Eintracht Frankfurt vs Olympiacos Eintracht Frankfurt (-1/2) 3-1
20 - 10 / 15:00:00 PM Taranto vs Fidelis Andria Fidelis Andria (+1/4) 2-1
19 - 10 / 14:00:00 PM Al Nassr FC vs Al Hilal Al Nassr FC (+1/4) 1-2
18 - 10 / 13:00:00 PM CSKA 1948 vs Beroe Beroe (+1/4) 1-0
17 - 10 / 13:10:00 PM Al-Duhail SC vs Al-Rayyan Al-Rayyan (+1) 3-0
16 - 10 / 13:30:00 PM FC Maan vs Ramtha SC Ramtha SC (-1) 0-4
15 - 10 / 10:00:00 AM Shakhtar Donetsk vs Zorya Zorya (+1 1/4) 6-1
14 - 10 / 08:00:00 AM Avangard Kursk vs Sokol Saratov Avangard Kursk (+1 3/4) 0-0
13 - 10 / 15:00:00 PM Strathspey Thistle vs Formartine United Strathspey Thistle (+2) 0-3
12 - 10 / 10:30:00 AM Slovakia U21 vs Malta U21 Slovakia U21 (-2 1/4) 4-0
11 - 10 / 12:00:00 PM Maccabi Bnei Raina vs Agudat Sport Ashdod Agudat Sport Ashdod (+1/4) 0-0
10 - 10 / 10:00:00 AM West Ham United Women vs Birmingham City Women Birmingham City Women (+1 1/4) 1-1
09 - 10 / 15:00:00 PM Leonesa vs CF Talavera de la Reina CF Talavera de la Reina (+1/2) 1-2
08 - 10 / 20:30:00 PM Coritiba vs Cruzeiro Cruzeiro (+1/4) 0-3
07 - 10 / 14:30:00 PM Australia vs Oman Australia (-1) 3-1
06 - 10 / 09:00:00 AM Citta di Varese vs ASDC Gozzano Citta di Varese (+1/4) 1-1
05 - 10 / 14:45:00 PM Boreham Wood vs Torquay United Boreham Wood (-1/4) 2-0
04 - 10 / 09:00:00 AM Minyor Pernik vs Strumska Slava Minyor Pernik (-1) 3-0
03 - 10 / 12:30:00 PM Royal Antwerp vs Gent Royal Antwerp (+1/4) 1-0
02 - 10 / 19:30:00 PM Union La Calera vs Universidad Catolica Universidad Catolica (-1/4) 0-2
01 - 10 / 14:00:00 PM Helmond Sport vs Jong Ajax Helmond Sport (+1/4) 3-1